Bar sintetik SOFT 20 mm

Bar sintetik SOFT 20 mm

Description

Bar sintetik per cdo lloj ambjenti, me fije 20 mm.

Produkt shume cilesor.

Antialergjik per femijet dhe kafshet.

Perforcim 100% ndaj rrezeve UV.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bar sintetik SOFT 20 mm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Përshëndetje! Keni pyetje?